تماس با واحد فروش : 33332197-023
با ارزان‌ترین راه تغییر دکور منزل بیشتر آشنا شویم

با ارزان‌ترین راه تغییر دکور منزل بیشتر آشنا شویم

با ارزان‌ترین راه تغییر دکور منزل بیشتر آشنا شویم

Cushions-models.jpg

فضای خانه برایتان دلگیر و تکراری شده و مثل قبل از دیدنش لذت نمی‌برید. وقت آن است عمل‌گرا باشید و دست به تغییر بزنید. تغییر در دکوراسیون خانه برایتان آن‌قدر سخت و هزینه‌بر نخواهد بود اگر معجزه تغییر کوسن‌ها را بدانید. کوسن‌ها مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای تغییر در خانه شما هستند. این اکسسوری‌های جذاب این قابلیت را دارند که رنگ‌ورویی تازه به خانه‌تان بدهند و حسابی خوشحالتان کنند. با «نیکوپی» همراه شوید تا با شش مدل کوسن زیبا و کاربردی که فروش اینترنتی دارند، بیشتر آشنا شوید.

اصالتی همیشگی

Cushions-models-1

مینیاتورهای خوش‌نقش‌ونگار ایرانی با آن جزییات خارق‌العاده بر دل یک کوسن، دل‌نشین و چشمگیر ازکاردرآمده‌اند. این مدل‌ها در کنجی از خانه بر یک مبل با روکشی خنثی و ساده به‌خوبی خوش خواهند درخشید.

هم‌نشینی چشم‌نواز رنگ‌ها

Cushions-models-2

نقش‌های زیبا و هندسی گلیم با آن تنوع بی‌نظیر رنگ تبدیل به کوسن‌هایی فوق‌العاده شده‌اند. تنوع رنگی این مدل کوسن باعث می‌شود بتوانید به دکوراسیون خانه‌تان رنگ بپاشید و سرحالش بیاورید. خوبی مدل‌های گلیم و جاجیم این است که حتماً یکی از رنگ‌هایش با رنگ‌های دکورتان ست خواهد شد و به‌راحتی با فضا خود را هماهنگ می‌کنند. قیمت این مدل کوسن‌ها در فروش اینترنتی زیر صد هزار تومان است.

گرمایی دل‌انگیز

Cushions-models-3

این مدل‌های بافتنی خواستنی برای این روزهای سرد زیبا و کاربردی خواهند بود. حس گرمای دل‌انگیزی را به شما القا می‌کنند که در روزهای سرد سال حسابی می‌چسبد.

یک هیجان مدرن

Cushions-models-4

طرح‌های هندسی و شاد و ساده این مدل کوسن‌ها مناسب دکوراسیون سبک مدرن است. اگر طرفدار دکورهای مینیمال و مدرن هستید حتماً این مدل کوسن‌ها چشمتان را خواهند گرفت. دوتینو به زودی این طرح های خاص را ارائه میدهد.

خاطره‌های گل‌گلی

Cushions-models-5

این گل سرخ‌های اصیل، خاطره‌انگیز و همیشه دوست‌داشتنی را همگی دیده‌ایم. کوسن‌های طرح گل سرخ در دکوراسیون کلاسیک جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت.

منحصربه‌فرد و معروف

Cushions-models-6

حتماً دست‌کم یکی از نقاشی‌های معروف جهان را دوست دارید. هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد که نقاشی‌های معروف جهان روی مبل خانه‌تان بنشینند. در ایران برندهایی هستند که چاپ این نقاشی‌ها را روی کوسن‌هایی از جنس مخمل و کتان انجام می‌دهند.

ارسال دیدگاه