تماس با واحد فروش : 33332197-023

درباره فروشگاه

خدا را شاکریم که با اندک بضائتمان میتوانیم در خدمت شما بزرگواران باشیم و امیدواریم شایسته انتخاب شما عزیزان بمانیم. شاکله گروه هنری دوتینو با ایده ایجاد یک مجموعه هنری-تولیدی در سال 1394 پایه ریزی شد. و در دی ماه 1396 به طور رسمی آغاز بکار کرد. در طی این مدت واحد طراحی و ایده پردازی توانست با تمرکز بر روی مقوله روشنائی محیطی به موفقیت­های چشمگیری دست پیدا کند.

خلق اولین دسته ­بندی از محصولات کاغذی

خلق اولین دسته­ بندی از محصولات کاغذی با نام چراغ آویزهای روجا، با استقبال بینظیری روبرو شد و هر ماه با فرمی زیبا و خلاقانه طرح­های جدیدی توسط دوتینو به بازار عرضه میشود. متاسفانه سالها بود دوستداران دکوراسیون مدرن به دلیل مغفول ماندن طراحان و تولید کنندگان و شاید بازرگانان از عرضه محصولات کاغذی بکار رفته در دکوراسیون داخلی، به انها دسترسی نداشته باشند. این در حالیست که اکسسوری کاغذی به دلیل تنوع در طرح، سادگی، زیبائی بصری فوق العاده و از همه مهم­تر قیمت تمام شده پائین در اروپا و آسیای میانه بعنوان گزینه­ برتر در سبد خرید خانواده ها قرار میگیرد. شرکت های بزرگی مانند IKEA و UMBRA در این زمینه فعالیتهای در خور توجهی انجام داده اند. در ایران این محصولات به صورت محدود و با قیمتهای بسیار بالا توسط این دو برند ارائه میشود، این موضوع باعث شد گروه هنری دوتینو شروع به طراحی و تولید این محصولات به شکلی متفاوت با همان کیفیت در تولید با بسته­بندی بهتر و با قیمتی قابل رقابت با این برندهای جهانی کند. لازم به ذکر است این محصولات تماماً حاصل تلاش­های بیوقفه واحد طراحی گروه هنری دوتینو بوده و در سازمان ثبت مالکیت های صنعتی به نام این گروه به ثبت رسیده است.

محصولات ما تماماً حاصل تلاش­های بیوقفه واحد طراحی گروه هنری دوتینو بوده و در سازمان ثبت مالکیت های صنعتی به نام این گروه به ثبت رسیده است.

دسته دوم محصولات ما

دسته­ بندی دوم از مجموعه طرح­ها، منسوجات پارچه­ای دکوراسیون داخلیست. در سالهای اخیر با حضور صنعت چاپ در معماری و دکوراسیون داخلی آن هم با ابعادی گسترده، شاهد خلق آثاری در خور توجه از طراحان صنعتی و گرافیست بوده­ایم که الحق و والانصاف بخوبی توانسته اند با تکیه بر میراث گرانبهای ملی زیبائی­های هنر ایرانی را به منازل و محل کارمان بازگردانند. در این راستا گروه هنری دوتینو به پشتوانه تجربه پانزده ساله در امر طراحی گرافیک و معماری، دومین دسته­بندی از محصولات خود را با عنوان منسوجات پارچه­ای هما با در نظر گرفتن تمامی سلایق به علاقه­مندان ارائه میکند. این محصولات شامل: پرده، رومیزی، رانر، تابلو، کوسن و آباژور میباشد. که با طرح­های خاص برای کاربری های مختلف (دفتر کار، اتاق پذیرائی، نشیمن، اتاق خواب، اتاق کودک و..) طراحی و تولید می­شود.

مزایای خرید

خط مشی دوتینو کیفیت در طراحی و ساخت محصولات است. ما به عنوان طراح و تولید کننده محصولات تزئینی از ابتدا تلاش بر آن داشته ایم علی الرقم تمامی مصائب و مشکلات از پرسنل زبده در دوتینو استفاده کنیم. به اذعان مشتریان ما، از کیفیت بالائی در محصول و خدمات برخورداریم. مفتخریم که در مدت 8 ماه همکاری با فروشگاه دیجی کالا حتی یک مورد بازگشت محصول فروخته شده از این فروشگاه نداشته ایم.
تخفیف های واقعی دوتینو از دیگر مزایای خرید از ماست. همیشه از وبسایت و کانالهای ما در شبکه های اجتماعی بازدید فرمائید تا از موعد این تخفیف ها مطلع شوید.
گارانتی واقعی محصول اطمینان خاطریست که به تولیداتمان داریم. شش ماه گارانتی محصولات دوتینو انجام وظائف ما را در امر طراحی و تولید محصول با کیفیت ایرانی تکمیل میکند.
سیاست قیمت‌‏گذاری در دوتینو مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاهای تولیدی ما قیمت‏‌های خرده فروشی است که با کمترین حاشیه سود تعیین شده است.

مزایای فروش

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیردمعمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد